Yrjönkatu 22 (BEPOP), 28100 Pori
contact@rockmybusiness.fi / 029 007 5700
rmb_mobiili_kansi_768

Rock My Business on persoonallinen ja tyylikäs valtakunnallisesti toimiva bränditoimisto, joka tarjoaa organisaatiollenne innovatiivisia keinoja ja kanavia rakentaa brändistänne halutumpi ja menestyvämpi.

Rock My Business yhdistää strategian, tilan, mainonnan sekä tapahtuman yhdeksi brändiänne tukevaksi kokonaisuudeksi. Toimimme joko projektiluontoisesti tai tarvittaessa niin yrityksenne kuin kuntannekin strategisena kumppanina konseptin luomisesta ja kehittämisestä yhteisesti asetettujen tavoitteiden saavuttamiseen.

Markkinoinnin suunnittelu

Tila- ja sisustussuunnittelu

Digitaalinen ja printtimarkkinointi

Tapahtumatuotanto

janne

Janne Rauhala

Luova toimitusjohtaja
KTM, Tradenomi (AMK)
janne@rockmybusiness.fi
050 573 8776

riia

Riia Rauhala

Suunnittelujohtaja, Sisustussuunnittelija SI
TaM, Muotoilija (AMK)
riia@riiarauhala.fi
0500 164 099

lotta

Lotta Nirkkonen

Graafinen suunnittelija, Valokuvaaja
HuK, Kuva-artesaani
lotta@rockmybusiness.fi
(äitiyslomalla)

tomi

Tomi Nordlund

Graafinen suunnittelija, Valokuvaaja
Medianomi (AMK)
tomi@rockmybusiness.fi
044 747 5700

emmi

Emmi Vappula

Sisustussuunnitelija SI,
Sisustusarkkitehti/Muotoilija (AMK)
emmi@riiarauhala.fi
044 747 5700

rita

Rita Vestervik

Markkinointisuunnittelija
Tradenomi (AMK)
rita@rockmybusiness.fi

Anna-Sofia

Anna-Sofia Kauvo

Digitaalisen markkinoinnin suunnittelija
HuK
anna-sofia@rockmybusiness.fi
044 747 5700

Julius

Julius Kujala

Markkinointisuunnittelija Kauppatieteiden yo julius@rockmybusiness.fi 044 747 5700

kuva_puuttuu

Teemu Jönkkäri

Full Stack Web Developer Vagabond Factory teemu@rockmybusiness.fi