Rock My Business on rohkea ja onnellinen valtakunnallisesti toimiva bränditoimisto, joka tarjoaa organisaatiollenne innovatiivisia keinoja ja kanavia rakentaa brändistänne halutumpi ja menestyvämpi.

Rock My Business yhdistää strategian, tilan, mainonnan sekä tapahtuman yhdeksi brändiänne tukevaksi kokonaisuudeksi. Toimimme joko projektiluontoisesti tai tarvittaessa yrityksenne strategisena kumppanina konseptin luomisesta ja kehittämisestä yhteisesti asetettujen tavoitteiden saavuttamiseen.

Strategia

Mainonta

Tilat

Tapahtumat

Janne Rauhala

Janne Rauhala

CEO, Creative Director
KTM, tradenomi
janne@rockmybusiness.fi
050 573 8776

Riia Rauhala

Riia Rauhala

Design Director, Interior Designer SI
TaM, Muotoilija AMK
riia@riiarauhala.fi
0500 164 099

Jonna Lindgren

Jonna Lindgren

Interior Assistant
Sisustusartesaani
jonna@riiarauhala.fi
044 747 5700

Lotta Nirkkonen

Lotta Nirkkonen

Graphic Designer, Photography
HuK, Kuva-artesaani
lotta@rockmybusiness.fi
044 747 5700

Tomi Nordlund

Tomi Nordlund

Graphic Designer, Photography
Medianomi (opisk.)
tomi@rockmybusiness.fi
044 747 5700

Emmi Vappula

Emmi Vappula

Interior Assistant
Sisustusarkkitehti/muotoilija opiskelija (amk)
emmi@riiarauhala.fi
044 747 5700

kuva_puuttuu

Kati Vuorela

Concept Designer
Tradenomi AMK
Sisustus AMK
kati@rockmybusiness.fi
050 380 1965

kuva_puuttuu

Timo Riihentupa

Content and Digital Designer
FM
timo@rockmybusiness.fi
041 547 5536

kuva_puuttuu

Anthony Castan

Digital Designer
KTM
anthony@rockmybusiness.fi

kuva_puuttuu

Teemu Jönkkäri

Full Stack Web Developer
Vagabond Factory
teemu@rockmybusiness.fi