Yrjönkatu 22 (BEPOP), 28100 Pori
contact@rockmybusiness.fi / 029 007 5700

Rock My Business on rohkea ja onnellinen valtakunnallisesti toimiva bränditoimisto, joka tarjoaa organisaatiollenne innovatiivisia keinoja ja kanavia rakentaa brändistänne halutumpi ja menestyvämpi.

Rock My Business yhdistää strategian, tilan, mainonnan sekä tapahtuman yhdeksi brändiänne tukevaksi kokonaisuudeksi. Toimimme joko projektiluontoisesti tai tarvittaessa yrityksenne strategisena kumppanina konseptin luomisesta ja kehittämisestä yhteisesti asetettujen tavoitteiden saavuttamiseen.

Strategia

Mainonta

Tilat

Tapahtumat

janne

Janne Rauhala

CEO, Creative Director KTM, tradenomi janne@rockmybusiness.fi 050 573 8776

riia

Riia Rauhala

Design Director, Interior Designer SI TaM, Muotoilija AMK riia@riiarauhala.fi 0500 164 099

lotta

Lotta Nirkkonen

Graphic Designer, Photography HuK, Kuva-artesaani lotta@rockmybusiness.fi 044 747 5700

tomi

Tomi Nordlund

Graphic Designer, Photography Medianomi (opisk.) tomi@rockmybusiness.fi 044 747 5700

emmi

Emmi Vappula

Interior Assistant Sisustusarkkitehti/muotoilija opiskelija (amk) emmi@riiarauhala.fi 044 747 5700

kati

Kati Vuorela

Concept Designer Tradenomi AMK Sisustus AMK kati@rockmybusiness.fi 050 380 1965

anthony

Anthony Castan

Digital Designer KTM anthony@rockmybusiness.fi

rita

Rita Vestervik

Marketing Designer rita@rockmybusiness.fi

kuva_puuttuu

Timo Riihentupa

Content and Digital Designer FM timo@rockmybusiness.fi 041 547 5536

kuva_puuttuu

Teemu Jönkkäri

Full Stack Web Developer Vagabond Factory teemu@rockmybusiness.fi