Yrjönkatu 22 (BEPOP), 28100 Pori
contact@rockmybusiness.fi / 029 007 5700
rmb_mobiili_kansi_768

Rock My Business on rohkea ja onnellinen valtakunnallisesti toimiva bränditoimisto, joka tarjoaa organisaatiollenne innovatiivisia keinoja ja kanavia rakentaa brändistänne halutumpi ja menestyvämpi.

Rock My Business yhdistää strategian, tilan, mainonnan sekä tapahtuman yhdeksi brändiänne tukevaksi kokonaisuudeksi. Toimimme joko projektiluontoisesti tai tarvittaessa yrityksenne strategisena kumppanina konseptin luomisesta ja kehittämisestä yhteisesti asetettujen tavoitteiden saavuttamiseen.

Marketing and strategic planning

Space and interior designing

Digital and print marketing

Event management

janne

Janne Rauhala

CEO, Creative Director
KTM, tradenomi
janne@rockmybusiness.fi
050 573 8776

riia

Riia Rauhala

Design Director,
Interior Designer SI
TaM, Muotoilija (amk)
riia@riiarauhala.fi
0500 164 099

lotta

Lotta Nirkkonen

Graphic Designer, Photography
HuK, Kuva-artesaani
lotta@rockmybusiness.fi
044 747 5700

tomi

Tomi Nordlund

Graphic Designer, Photography
tomi@rockmybusiness.fi
044 747 5700

emmi

Emmi Vappula

Interior Designer SI
Sisustusarkkitehti/muotoilija (amk)
emmi@riiarauhala.fi
044 747 5700

rita

Rita Vestervik

Marketing Designer
rita@rockmybusiness.fi

kuva_puuttuu

Anna Hokkanen

Communication and Content Designer FM anna.hokkanen@rockmybusiness.fi 040 561 4620

kuva_puuttuu

Teemu Jönkkäri

Full Stack Web Developer Vagabond Factory teemu@rockmybusiness.fi