Yhteystiedot

Janne Rauhala

Janne

Rauhala

Luova toimitusjohtaja

Pohjalaisella komeudella ja huumorilla varustettu - nykyinen maistuva ja suussa sulava porilainen.

+358 50 573 8776 janne@rockmybusiness.fi
Riia Rauhala

Riia

Rauhala

Suunnittelujohtaja

Ideani kumpuavat yleensä luonnosta ja puhuttelevista arkkitehtuurisista yksityiskohdista.

+358 50 016 4099 riia@rockmybusiness.fi
Sanna Soininen

Sanna

Soininen

Art Director

Olen kehityksen janoinen, elämänmyönteinen prätkämimmi.

+358 44 747 5700 sanna@rockmybusiness.fi
Mari Asmala

Mari

Asmala

Projektipäällikkö

Olen päättäväinen ja menen sekaisin Ranskanbulldoggeista.

+358 44 747 5700 mari@rockmybusiness.fi
Lotta Nirkkonen

Lotta

Nirkkonen

Graafinen suunnittelija, Valokuvaaja

Pidän aidoista asioista, ihmisistä ja sanoista.

+358 44 747 5700 lotta@rockmybusiness.fi
Mika Jalonen

Mika

Jalonen

Property Designing Manager

RMB Spain

+34 622 216 943 mika@rockmybusiness.fi
Teemu Jönkkäri

Teemu

Jönkkäri

Verkkopalvelut

Vagabond Factory

teemu@rockmybusiness.fi

Kiinnostuitko

meistä?

Olemme seikkailunhakuisia ja siksi haemme makeita, erilaisia ja mielenkiintoisia projekteja. Laita meille viestiä niin tehdään yrityksestäsi loistavin tähti markkinoilla!

Ota yhteyttä

Yhteistyömme sujui loistavasti.

Olemme olleet tyytyväisiä ja yhteistyö on osoittautunut toimivaksi. Toimeksiantomme esimerkiksi markkinointimateriaalien suhteen kuunnellaan herkällä korvalla ja ne toteutetaankin usein paremmin kuin osaamme ne itse kuvitella.

Viestintäsuunnittelija Noora Aaltonen ja toimitusjohtaja Markku Kivinen Satakunnan Yrittäjät