Yhteystiedot

Janne Rauhala

Janne

Rauhala

Luova toimitusjohtaja

Pohjalaisella komeudella ja huumorilla varustettu - nykyinen maistuva ja suussa sulava porilainen.

+358 50 573 8776 janne@rockmybusiness.fi
Riia Rauhala

Riia

Rauhala

Suunnittelujohtaja

Ideani kumpuavat yleensä luonnosta ja puhuttelevista arkkitehtuurisista yksityiskohdista.

+358 50 016 4099 riia@rockmybusiness.fi
Emmi Vappula

Emmi

Vappula

Sisustusarkkitehti

Rentoudun merimaisemissa, tekemällä keramiikkatöitä ja hoitamalla lukuisia viherkasvejani.

+358 40 175 1535 emmi@rockmybusiness.fi
Sanna Soininen

Sanna

Soininen

Art Director

Olen kehityksen janoinen, elämänmyönteinen prätkämimmi.

+358 44 747 5700 sanna@rockmybusiness.fi
Mari Asmala

Mari

Asmala

Projektipäällikkö

Olen päättäväinen ja menen sekaisin Ranskanbulldoggeista.

+358 44 747 5700 mari@rockmybusiness.fi
Lotta Nirkkonen

Lotta

Nirkkonen

Graafinen suunnittelija, Valokuvaaja

Pidän aidoista asioista, ihmisistä ja sanoista.

+358 44 747 5700 lotta@rockmybusiness.fi
Mika Jalonen

Mika

Jalonen

Property Designing Manager

RMB Spain

+34 622 216 943 mika@rockmybusiness.fi
Teemu Jönkkäri

Teemu

Jönkkäri

Verkkopalvelut

Vagabond Factory

teemu@rockmybusiness.fi

Kiinnostuitko

meistä?

Olemme seikkailunhakuisia ja siksi haemme makeita, erilaisia ja mielenkiintoisia projekteja. Laita meille viestiä niin tehdään yrityksestäsi loistavin tähti markkinoilla!

Ota yhteyttä

Yhteistyömme sujui loistavasti.

Voimme ilolla suositella RMB:tä luomaan muidenkin hammaslääkäriasemien vastaanotoista liiketoimintaa tukevat ja ideologiaa kuvastavat tilat.

Jani Ohtonen, Hammaslääkäri, PlusTerveys Kokko-Dent